Błędy zdrowotne pań

Kobiety robią dużo, by wyglądać młodziej i szczuplej na zewnątrz, a co z tym, co poprawia stan zdrowia w środku? Dobrze wyglądający w twojej trumnie niewiele ci pomoże! Zarówno mężczyźni, jak również kobiety muszą nieźle się odżywiać, regularnie ćwiczyć a nie bać się szybkiej opieki zdrowotnej. W rezultacie to kwestia życia lub śmierci.

Nie tylko mężczyźni popełniają błędy zdrowotne. Kobiety cały czas dochodzą do lekarza. Niemniej jednak eksperci twierdzą, iż pani mają predyspozycję do zajmowania się resztą rodziny, zanim zajmą się sobą. Kobiety – naprawdę dobrze radzisz sobie z opieką nad innymi, ale rzadko jesteś najlepszym sędzią o własnym zdrowiu.

Może Ciebie zainteresować:Laserowe usuwanie żylaków Wrocław

Może możesz zwrócić się do tych typowych błędów zdrowotnych popełnianych przez kobiety:

* Pomijać śniadanie. Potrzebujesz tegoż do działania, stąd nie wyskakujesz w porze lunchu.

* Brak samodzielnego badania piersi. Wizyta u ginekologa raz w roku jest kluczowa.

* Noszenie perfum na słońcu. Że to spowodować reakcję chemiczną prowadzącą do wysypki.

* Brak rutynowych badań krwi. Ważne, aby sprawdzić, lub nie ma cukrzycy. Testy tarczycy i badania przesiewowe cholesterolu także powinny być częścią rutynowego badania krwi.

* Skrzyżowanie nóg w kolanach. Może to ograniczać przepływ krwi i powodować żylaki. Lepiej być ze stopami płasko na ziemi.

* Używanie zbyt wielu kobiecych sprayów. Przewlekły zapach że być oznaką kłopotów z tarczycą, cukrzycy typu 2 lub niedoboru estrogenu.

* Myślenie, że nie możesz wejść w ciążę po 40 roku życia. Choćby w stanie menopauzy możesz.

* Nie rozpoznawanie zawału serca, kiedy go są. Objawy mogą być wyczerpujące, zmęczenie i senność, a nawet zgaga lub niestrawność.

* Palenie. Powoduje choroby serca, raka, nie wspominając o zmarszczkach.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *